19 июн. 2009 г.

Заробіток в інтернеті

Пишу цю статтю тому що сам колись проводив багато часу шукаючи інформацію по даній темі,тобто "Як заробити в інтернеті","Що потрібно для того щоб почати заробляти в інтернеті?","Які методи заробітку є в інтернеті і все що стосується заробітку в неті". Натрапляв на масу різних веб ресурсів на яких було описано найрізноманітніші методи заробітку,траплялися такі абсурдні методи ,що я просто не міг повірити як люди можуть на таке ще повестися ,а інколи досить не погані ,але трудомісткі в яких треба було проводити багато часу ,а заробіток мінімальний навіть не заробіток ,а підробіток можна так назвати.Аж доки я не на трапив на метод який мені одразу сподобався ,а сподобався він мені тим , що його пропонує авторитетна і дуже велика інтернет компанія "Гугл".Так що,то докладніше ви можете ознайомитися з цією партнерською програмою
ТУТ
Для того щоб бути партнером цієї системи потрібно мати свій сайт або свій блог.Якщо хтось хоче більш глибше вникнути в тонкощі цього заробітку я допоможу!!!

13 июн. 2009 г.

Оптимізація і рокрутка!!!!

Всім добрий день!Якщо вас цікавить розкрутка та оптимізіція,seo розкрутка веб сайтів та блогів,розкрутка блога,просування блога,цільовий трафік. І тому пишу цю статтю з думкою ,що комусь зможу допомогти в цьому питанні! Для того щоб на ваш блог прийшли відвідувачі потрібно зробити ряд дій які підвищать ваш рейтинг у пошукових системах!

1Використання каталогів DMOZ.
2Використання онлайновых менеджерів.
3Правильне використання Adwords.
4Реєстрація сайту в каталогах.
5Реєстрація сайту в пошуковиках
6Використовувати посилання по даній тематиці.
7Правильний підбір ключових слів.

А саме головне в даній темі це написання гарної цікавої статті в своєму блозі !Можете скористатися системою по підбору ключових слів від Яндекс.
Більш детальніше прочитати про розкрутку та оптимізіцію,seo розкрутку веб сайтів та блогів,розкрутку блогів,просування блогів,цільовий трафік можете Тут

Інші статті які стосуються теми розкрутка,оптимізіція і просування сайтів

7 июн. 2009 г.

Як створити і написати свій веб сайт? Створення і написання веб сайту.
І взалі з чого слід почати написання і створення веб сторінок?


Перед тим, як створити свій сайт подумайте - про кількість людей, що цікавляться даною темою, про кількість сайтів-конкурентів. Бажана щоденна підтримка сайту в актуальному стані. Треба постійно стежити за своєчасним оновленням ресурсу і видаленням з сайту сторонньої, недостовірної або застарілої інформації.



З чого почати написання веб сайту?



1. Рекомендую Вам спочатку знайти в інтернеті і закачати "Учебник HTML для начинающих""Учебник HTML для начинающих" . Він написаний дуже доступно і зрозуміло. При читанні обов'язково робіть самі наведені в нім приклади (для цього можете спочатку використовувати навіть звичайний Блокнот, який є на будь-якому ПК), щоб мати уявлення про найнеобхідніші речі: про теги, створення і форматування тексту, вставку картинок і зображень, створення фону і зміну кольору, створенні гіперпосилань і так далі. Після декількох зроблених Вами прикладів, збережете отриманий файл, назвавши його як завгодно, але обов'язково з розширенням .html (наприклад: index.html). Тепер, відкривши Ваш збережений файл, подивитеся, що у Вас вийшло (Ваш файл повинен відкритися у Вашому браузере - Internet Explorer). Потім відкрийте знову Ваш документ за допомогою того-ж блокнота і поекспериментуйте далі, читаючи підручник, не забуваючи зберігати почастіше Ваш файл, при цьому інколи проглядаючи його (что-ж Ви зробили і що в нім змінилося). Повірте - це зовсім не важко.



2. Далі Вам буде потрібно якого-небудь HTML-редактор. Рекомендую Вам скористатися дуже непоганим редактором "HTML-Reader Rus". У нім весь опис російською мовою, одночасно на екрані Ви бачите 2 вікна (у одному вікні Ви створюєте сторінки або їх редагуєте, в другому відразу проглядаєте результат), якщо щось зробили неправильно - натискуєте кнопку "Отмена" і все повертається до первинного вигляду. У панель редактора вбудовані всі необхідні функції (вставка кольору, файлів, картинок, таблиць і багато інших), тобто не треба кожного разу заглядати в Підручник, щоб подивитися потрібний код для якої-небудь дії, за Вас це зробить Редактор, від Вас потрібно буде тільки натискувати потрібну кнопку. Ви самі знатиметеся на його можливостях і налаштуваннях, прочитавши розділ "Справка". Скачати - Редактор.



3. Тепер поекспериментуйте. Спробуйте самі вставити декілька картинок в різні місця своєї сторінки, зміните фон, колір і розмір тексту, вставте декілька нескладних java-скриптов. Для цього загляньте в Підручник і подивитеся Розділ, як вставити зображення, змінити фон, текст і так далі, або скористайтеся HTML-редактором. Скрипти вставляйте уважно, відкрийте сторінку, скопіюйте весь код скрипта, вставте в свою сторінку. Подивитеся, що у Вас вийшло. Можете викачати нижче декілька простеньких готових шаблонів сайтів, відкрийте будь-який з вподобаних в редакторові, поміняйте текст на свій, заміните картинки і т.д. Взагальному, тут все залежить від Вашої фантазії, пробуйте, експериментуйте, тим самим Ви навчитеся і швидше запам'ятаєте найнеобхідніші команди HTML. Взагалі за допомогою готових шаблонів зробити сайт найпростіше. Можете викачати також декілька анімованих картинок, фонів сторінок, java-скриптов, шаблонів сайтів.



4.
Далі, коли Ви навчитеся самостійно робити сторінки, можна приступити до складнішого вивчення даної теми. Поекперіментіруйте з графікою, щоб прикрасити свої сторінки (або вже зроблений Вами, хай невеликий, але все-таки сайт).



Корисні поради по написанні вебсайту.



Стежте, щоб Ваші сторінки не були дуже великі за розміром, найоптимальніший розмір не більш 30кб. Сторінки з великим об'ємом довго завантажуються, відвідувач може не дочекатися повного завантаження сторінки і просто її закрити. Уникайте крупних зображень і аплетів, вони дуже довго вантажаться. Користувачі не люблять, коли сторінку треба прокручувати зліва направо - горизонтальна прокрутка (внизу). Акуратніше з скриптами. Не переповнюйте ними свій сайт. Використовуйте їх тільки з потреби. Деякі скрипти, наприклад - нові вікна, що відкриваються, редірект (переадресація на іншу сторінку), максимізація вікна (сторінка відкривається на весь екран) і деякі інші - можуть дратувати відвідувачів і після цього вони на Ваш сайт можуть не зайти. По можливості, прагніть не використовувати на сайті фрейми (вікно або декілька вікон усередині сторінки), оскільки такі сторінки повільніше індексуються пошуковиками. Деякі люди не уявляють собі дизайну без величезної кількості картинок (або без Flash-заставок, що ще гірше). Багато хто забуває головне правило дизайну - зробити так, щоб користувачеві було зручно. Якщо користувачеві буде незручно, якщо Ваша сторінка з Flash або безліччю картинок завантажується декілька хвилин, він просто закриє сторінку, не дочекавшись завантаження. І швидше за все вже не повернеться на Ваш сайт - адже сайтів в Інтернеті немало. Пам'ятаєте, що вэб-дизайн - це перш за все правильна подача інформації, він має бути ефективним. Якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт добре ранжирувався пошуковими машинами, прагніть менше використовувати Flash, не дивлячись на її "красоту". Теж саме відноситься і до скриптів. Не пишіть нічого в статусному рядку, відвідувачеві хочеться знати, куди він потрапить після натиснення на посилання. Використовуйте CSS. Каскадні таблиці стилів можуть достатньо сильно полегшити сторінку, якщо їх правильно використовувати.

Майстер Веб

Інші веб ресурси на яких можна почитати іформацію про Створення і написання веб сайту.