14 мая 2009 г.

Додаткова інформація про хотінги

Платні хостінги.

До вибору платного хостингу потрібно віднестися відповідально.
Послуги хостингу пропонують величезне число компаній, від великих і широко відомих, до зовсім невеликих. Умови хостингу і тарифні плани, які вони пропонують, можуть істотно відрізнятися. На що слід звертати увагу?
1) Ціна хостингу. Зазвичай в тарифних планах указується сума, що виплачується за 1 міс. При порівнянні цін у різних хостерів слід звертати увагу, на те, чи вказані вони в рублях або в у. о., і якщо саме в у. о., то по якому курсу проводиться розрахунок. Іноді у.о.
може коштувати істотно дорожче, ніж долар по поточному курсу НБ. Звернете увагу на наявність знижок, які можуть надаватися при оплаті хостингу на тривалий термін, а також на можливість, при оплаті, знову ж таки, на великий період, надання безкоштовного домена другого рівня для вашого сайту.
2) Вільне місце під сайт. Звичайно, краще, якщо вільного місця більше, проте багато сайтів, розміщених в інтернеті, займають зовсім невеликий об'єм, значно менше максимально доступного, ніж активно користуються хостінгові компанії. Тому, якщо ви зовсім не упевнені, що вам знадобиться купа вільного місця, цілком можна вибирати хостинг або тарифний план, на якому його буде менше, - в крайньому випадку тарифний план можна потім змінити.
3) Використовувана операційна система. Використовується зазвичай платформа UNIX (в більшості випадків) або Windows (рідше). UNIX підходить для більшості сайтів, але для підтримки деяких веб-технологий може знадобитися хостинг під Windows.
4) Наявність тестового періоду або гарантії повернення грошей, заплачених за хостинг (moneyback) протягом деякого часу, якщо хостинг вас не влаштує по якихось причинах. Якщо подібні можливості присутні на хостингу, це є плюсом.
5) Обмеження на трафік (тобто об'єм інформації, скачуваної/закачуваної з вашого сайту). Іноді за умовами тарифного плану трафік обмежений визначеною величиною, і, якщо ваш сайт перевищить ліміт, вам доведеться доплачувати за це. Краще вибрати хостинг з необмеженим трафіком (хоча, звичайно, ця необмеженість відносна на будь-якому хостингу).
6) Підтримка різних видів скриптів і технологій. Потрібна, якщо ваш сайт використовує дані технології і скрипти.
7) Надійність хостингу і репутація компанії. Подивитися інформацію про тарифні плани і умови хостингу, розміщену на сайті компанії - це тільки половина справи.
Не менш важливим буде з'ясувати, наскільки цей хостинг дійсно зручний і чи не доведеться вам відразу після розміщення сайту зіткнутися з численними проблемами.
Не полінуєтеся через пошукові системи пошукати відгуки тих, хто користувався даним хостингом раніше. Якщо ви зустрінете на різних форумах численні скарги клієнтів цього хостингу про те, що їх сайти періодично недоступні, що постійно падає база, що виникають постійні проблеми в роботі скриптів, на які техпідтримка не поспішає реагувати і т. п., це серйозний привід задуматися про доцільність вибору даного хостингу.
Вибирати велику, широко розрекламовану хостінговую компанію або дрібнішу? З одного боку, репутація великої хостінгової компанії гарантує вам, що хостинг одного прекрасного дня не буде закритий, а технічні проблеми не вийдуть за деякі більш-менш розумні рамки. З іншої - навіть вибір дуже відомого хостингу не гарантує ідеальну стабільність роботи вашого сайту, в чому, на жаль, можна переконатися, почитавши ті ж відгуки користувачів на форумах.
Крім того, часто крупні компанії декілька завищують ціни на хостинг, пропонуючи тарифні плани, що починаються десь з цифри 4-5$ в місяць, причому, найдешевші тарифні плани, як правило, не включають підтримку скриптів. Дрібні компанії пропонують вигідніші умови для невеликих сайтів - їх ціни (при тому, що підтримка скриптів включена), можуть починатися з цифри десь в районі 1$ в місяць. В той же час серед дрібних компаній можуть попадатися і такі, які надають не дуже якісні послуги.

Комментариев нет:

Отправить комментарий